Pokoje

Wysokiej klasy pokoje z bogatym wyposażeniem

Jaskółka dysponuje trzema rodzajami pokoi w wysokim standardzie

Standardowe mają powierzchnię około 16 m2. Każdy z nich na wyposażeniu ma telewizor smart TV z dostępem do platformy Netflix – idealnej na leniwe wieczory i nadrabianie filmowych zaległości. Oprócz tego w każdym znajduje się również WI-FI, dla tych, którzy lubią być zawsze online.

Pokój posiada własną łazienkę z prysznicem lub wanną – wybór zależy od Ciebie. W łazience goście znajdą także ręczniki. Nie brakuje również biurka dla pracusiów i osób piszących długie listy z wakacji. Pojemna szafa zmieści wszelkie niezbędne na wczasach elementy garderoby. Wyspać się i wypocząć pomoże wygodne łóżko z pościelą z adamaszku. To królewski komfort!

Wspólny aneks kuchenny wraz z pełnym wyposażeniem pozwalającym na przygotowanie nie tylko śniadań, ale również obiadów, został przewidziany na trzy pokoje. Dzięki niemu swobodnie żywić się można na miejscu, we własnym zakresie. Oprócz tego ośrodek gwarantuje również wspólny taras z widokiem na jezioro – do jedzenia śniadania, snucia planów, czytania lub poobiedniej drzemki.

Wszystkie pokoje i apartament są schludnie wyposażone, bardzo czyste i słoneczne. Obsługa robi wszystko, by jak najbardziej uprzyjemnić gościom pobyt w ośrodku Jaskółka, ale jednocześnie pozostać niezauważoną i umożliwić całkowite odłączenie się od problemów otaczającego świata.

Jaskółka Pokoje w wysokim standardzie

“Byliśmy w połowie czerwca zaraz po otwarciu obiektu. Wszystko nowe, pachnące, bardzo wysoki standart w stosunku do ceny. Czuliśmy się jak byśmy byli w najlepszym hotelu. Plaża z pięknym nowym pomostem na wyciągnięcie ręki. Pokoje mają do dyspozycji aneks kuchenny, a apartament ma swoją kuchnię. Dużo atrakcji w najbliższym sąsiedztwie: plac zabaw, siłownia napowietrzna, boisko do piłki plażowej, stół do ping-ponga. Naprawdę nie nudziliśmy się. Polecamy ze spokojnym sumieniem.”

Grzegorz z Łodzi

Share This