Apartament

Wysokiej klasy apartament nad jeziorem z bogatym wyposażeniem

Apartament, czyli coś dla wymagających

Apartament to pokój o powierzchni około 34 m2, czyli wielkości niedużego mieszkania. W jego skład wchodzi salon z samodzielnym aneksem kuchennym. Jest on w pełni wyposażony między innymi w lodówkę, mikrofalówkę, naczynia kuchenne. Salon to miejsce do relaksu za sprawą wygodnego zestawu wypoczynkowego. Nie brakuje w nim również telewizora z dostępem do platformy Netflix oraz WI-FI.

Druga część apartamentu to sypialnia z królewskim łożem małżeńskim oraz przyjemną dla skóry pościelą z adamaszku. Poza tym nie brakuje także pojemnej szafy na wszystkie sukienki i koszule.
Apartament w swoim składzie posiada także łazienkę z prysznicem, na której wyposażeniu są również ręczniki – nie trzeba ich pakować do swojej walizki.

Ukoronowaniem całości jest wspaniały taras z widokiem na jezioro. Miejsce obserwacji wschodów i zachodów słońca oraz budzenia się do życia warmińskiej przyrody.

Wszystkie pokoje i apartament są schludnie wyposażone, bardzo czyste i słoneczne. Obsługa robi wszystko, by jak najbardziej uprzyjemnić gościom pobyt w ośrodku Jaskółka, ale jednocześnie pozostać niezauważoną i umożliwić całkowite odłączenie się od problemów otaczającego świata.

Jaskółka Apartament dla wymagających

“Byliśmy w połowie czerwca zaraz po otwarciu obiektu. Wszystko nowe, pachnące, bardzo wysoki standart w stosunku do ceny. Czuliśmy się jak byśmy byli w najlepszym hotelu. Plaża z pięknym nowym pomostem na wyciągnięcie ręki. Pokoje mają do dyspozycji aneks kuchenny, a apartament ma swoją kuchnię. Dużo atrakcji w najbliższym sąsiedztwie: plac zabaw, siłownia napowietrzna, boisko do piłki plażowej, stół do ping-ponga. Naprawdę nie nudziliśmy się. Polecamy ze spokojnym sumieniem.”

Grzegorz z Łodzi

Share This